+48 61 285 38 61
Obrazek

Praca

Alima Bis Food Processing Technology (ALIMA BIS FPT) to dział spółki A-Lima-Bis Sp. z o. o. , który powstał w 2000 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń i instalacji procesowych dla przemysłu mleczarskiego i innych gałęzi przemysłu spożywczego – przede wszystkim  w zastosowaniu technologii membranowych (MF, UF, NF, RO) w procesach przetwórczych mleka, serwatki, krwi, żelatyny i oczyszczaniu wód procesowych. Projektuje i dostarcza także instalacje do demineralizacji surowców w oparciu o technologię elektrodializy (ED).

A-LIMA-BIS Sp. z o.o. PPHU jest polską firmą z ponad 33-letnią tradycją. Spółka zajmuje się:

  • produkcją maszyn rolniczych
  • wytwarzaniem instalacji membranowych dla przemysłu spożywczego
  • produkcją i dystrybucją proszków mlecznych i serwatkowych najwyższej jakości.

A-LIMA-BIS swoje produkty i rozwiązania dostarcza na rynki europejskie i światowe.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE OGŁOSZENIA W INNYCH DZIAŁACH

Alima

OBECNIE DO ZESPOŁU ALIMA BIS FPT POSZUKUJEMY:

Programista PLC

Spółka poszukuje pracownika na stanowisko: Programista PLC

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC
  • Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI
  • Tworzenie systemów wizualizacji SCADA
  • Uruchamianie i serwisowane systemów automatyki
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności automatyka, elektrotechnika, elektronika lub student/studentka 4 lub 5 roku studiów na w/w kierunkach.
  • Podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC
  • Solidność i odpowiedzialność
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B , paszport
  • Uprawnienia SEP E do 1kV
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami
  • Zamieszkanie w promieniu 30 km od Środy Wlkp.

Mile widziane:

  • Znajomość programowania sterowników rodziny s7 firmy Siemens (znajomość programowania innych sterowników będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość programowania paneli operatorskich firmy Siemens (znajomość programowania innych paneli operatorskich będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość oprogramowania WinCC (znajomość systemów wizualizacji innych firm będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość urządzeń AKPiA
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Odpowiedzialne stanowisko

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: P.P.H.U. A-LIMA-BIS Sp. z o.o. ul. 27 Grudnia 5, 63-000 Środa Wlkp. lub na adres mailowy info@alimabis.com.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.