Rozwój firmy A-Lima-Bis Sp. z o.o. spowodował  wydzielenie ze struktur i utworzenie w 2005 roku niezależnego przedsiębiorstwa Alima - Pack Systemy Pakowania Sp. z o.o.


Firma Alima-Pack Systemy Pakowania Sp. z o.o. dedykowana jest  do  obsługi przemysłu i rolnictwa w zakresie maszyny  pakujących.  Jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem.  Oferuje nowoczesne systemy pakowania, zamykania worków i paletyzacji opakowań i jako firma inżynieryjna zapewnia technologię, profesjonalne doradztwo, wykonawstwo kompleksowych projektów oraz pełen serwis naszych urządzeń.


Firma jest wyłącznym partnerem firm FISCHBEIN, TMI w Polsce ,  partnerem firmy KUKA oraz członkiem Alima-Group. W swojej historii (wcześniej jako Dział Systemów Ważących w strukturach firmy macierzystej A-Lima-Bis) i aktualnie ALIMA-PACK sprzedała ponad 1000 maszyn  do  najróżniejszych branż  przemysłu i rolnictwa.  Na liście referencyjnej znajdują się bardzo duże renomowane przedsiębiorstwa jak i  średnie oraz  mniejsze prywatne spółki , firmy oraz gospodarstwa.

Celem ALIMY-PACK jest pomóc Państwu wybrać najlepszy system pakowania, paletyzacji czy zamykania opakowań i przy wykorzystaniu oferowanych przez nas maszyn uzyskać    szczelnie, estetycznie i właściwie zapakowany produkt  oraz  stabilnie i pewnie załadowaną paletę  zgodnie z wymaganiami branży przy najmniejszym możliwym koszcie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jako inżynierowie i specjaliści w branży z pewnością będziemy pomocni w sprecyzowaniu potrzeb i podjęciu decyzji.

www.alimapack.pl