schemat produkcji

 

Innowacyjność technologii Działu FPT:
●    Zaprojektowanie, wyprodukowanie i uruchomienie pierwszego w Polsce systemu do demineralizacji kwaśnej serwatki opartego na procesie elektrodializy (ED).

●    Ścisła długoletnia współpraca z naszym partnerem w zakresie technik membranowych firmą KMS zaowocowała wyprodukowaniem dwóch instalacji dla tego partnera. Pierwsza to instalacja MF  (mikrofiltracji) do oczyszczania syropów glukozowych, zainstalowana na Węgrzech, druga to instalacja UF (ultrafiltracji) do zagęszczania żelatyny wieprzowej uruchomiona w Belgii. Powodzenie tych projektów jest bardzo dobrym prognostykiem dla dalszej kooperacji i uznania Alimy FPT za wiodącego dostawcy membranowych instalacji sanitarnych dla KMS w całej Europie.

 

Belgia UF NF 1 kopia

Belgia UF NF 2 kopia

Belgia UF NF 3 kopia

●    Bardzo ważnym i znaczącym sukcesem działu jest zaprojektowanie i pomyślne wdrożenie do eksploatacji całkowicie innowacyjnej instalacji do klaryfikacji serwatki, opartej na mikrofiltracyjnych (MF) membranach ceramicznych. Jest to pierwsza tego typu instalacja na świecie zastępująca  tradycyjne sposoby oczyszczania, odtłuszczania i pasteryzacji serwatki. Powodzenie tego projektu zaowocowało kolejnym zamówieniem na takie instalacje.

Brześć MF 1 kopia

Brześć MF 2 kopia

Brześć MF 3 kopia

 

referencje

 

Innowacyjność technologii Działu FPT:

         Zaprojektowanie, wyprodukowanie i uruchomienie pierwszego w Polsce systemu do demineralizacji kwaśnej serwatki opartego na procesie elektrodializy (ED). (zdjęcia doślę)

        Ścisła długoletnia współpraca z naszym partnerem w zakresie technik membranowych firmą KMS zaowocowała wyprodukowaniem dwóch instalacji dla tego partnera. Pierwsza to instalacja MF  (mikrofiltracji) do oczyszczania syropów glukozowych, zainstalowana na Węgrzech, druga to instalacja UF (ultrafiltracji) do zagęszczania żelatyny wieprzowej uruchomiona w Belgii. Powodzenie tych projektów jest bardzo dobrym prognostykiem dla dalszej kooperacji i uznania Alimy FPT za wiodącego dostawcy membranowych instalacji sanitarnych dla KMS w całej Europie. (załącznik nr 4-6)

Bardzo ważnym i znaczącym sukcesem działu jest zaprojektowanie i pomyślne wdrożenie do eksploatacji całkowicie innowacyjnej instalacji do klaryfikacji serwatki, opartej na mikrofiltracyjnych (MF) membranach ceramicznych. Jest to pierwsza tego typu instalacja na świecie zastępująca  tradycyjne sposoby oczyszczania, odtłuszczania i pasteryzacji serwatki. Powodzenie tego projektu zaowocowało kolejnym zamówieniem na takie instalacje.