Należy do:
+48 (61) 285 38 61

PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. jest polską firmą z 30-letnią tradycją, wchodzącą w skład ALIMA-GROUP. Spółka zajmuje się m.in. produkcją maszyn rolniczych, instalacji membranowych dla przemysłu spożywczego oraz  produkcją i dystrybucją mlecznych produktów spożywczych najwyższej jakości. A-LIMA-BIS swoje produkty i rozwiązania dostarcza na rynki europejskie i światowe.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE OGŁOSZENIA W INNYCH DZIAŁACH:

OBECNIE DO DZIAŁÓW MASZYN ROLNICZYCH I POZYSKIWANIA MLEKA POSZUKUJEMY:

Automatyk -
Programista PLC

Spółka poszukuje pracownika na stanowisko: automatyk - programista PLC

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania sterowników PLC
• Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI
• Tworzenie systemów wizualizacji SCADA
• Uruchamianie i serwisowane systemów automatyki
• Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności automatyka, elektrotechnika, elektronika – doświadczenie min 2 lata
• Znajomość programowania sterowników rodziny s7 firmy Siemens
• Znajomość programowania paneli operatorskich firmy Siemens
• Mile widziana znajomość oprogramowania WinCC
• Znajomość urządzeń AKPiA
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technologicznych
• Kreatywność i sumienność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
• Prawo jazdy kat. B , paszport
• Uprawnienia SEP E do 1kV
• Dyspozycyjność
• Gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami
• Zamieszkanie w promieniu 30 km od Środy Wlkp.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Odpowiedzialne stanowisko

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez olx lub na adres: P.P.H.U. A-LIMA-BIS Sp. z o.o. ul. 27 Grudnia 5, 63-000 Środa Wlkp. lub na adres mailowy podany na stronie: www.alimabis.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.